גן קבלת פנים ואולמות

החלק הקסום ♥

אלפי אירועים כבר עברו בין כותלנו וכל אירוע הוא ייחודי ומיוחד. לכל אירוע חוגגים שונים, קהל שונה, מוזיקה ייחודית, חגיגה, חברים, משפחה ולב שונה, אבל מטרה אחת. מטרת העל היא כמובן לחגוג, לשמוח ולשמח. את עצמנו, ואת המשפחה שלנו בשמחתנו.

אנו ב’מאי ספייס גרדן’ מרכז אירועים, מבינים את הצורך, ועל כן לעולם לא מפסיקים לטפח ולתחזק את הגן ואולמות האירועים שלנו על מנת להמשיך ולהיות בקו החזית של מרכזי האירועים בישראל. הייחודיות שלנו באולמי ‘מאי ספייס’ באה לידי ביטוי בססגוניות השולטת אצלנו, ובאפשרות הבלתי נגמרת לתת לקהל החוגגים שלנו את מבוקשם, שמחה.

לרשותנו 2 אולמות אירועים וגן קבלת פנים מפואר במיוחד.

האחד ‘אולם ספייס’ – אולם ענק ומפואר המסוגל להכיל כ-960 אנשים בתפוסה מלאה. באולם יש רחבת ריקודים גדולה, במה רחבה, ובמת שולחנות מוגבהת לאורחים מיוחדים במיוחד.
מתאים בעיקר לאירועים משפחתיים גדולים, חתונות וחינות, בעל מרחב גדול לאבזור ותפאורה לחינות, פינות הפעלה ואטרקציות. בנוסף, מתאים האולם להכיל אירועי חברה גדולים, ועדי עובדים, מגוון שמחות שונות, אזכרות, הכנסות ספרי תורה, כנסים, הרצאות ושאר אירועים עסקיים.

האחר, אולם ‘מאי’ – אולם קטן אך גדול, נעים ואלגנטי, מסוגל להכיל כ400 חוגגים בתפוסה מלאה. מתאים במיוחד לאירועים קטנים ובינוניים כגון: חתונות, חינות, בריתות, בר ובת מצווה, אזכרות, אירועי חברה קטנים ועוד. האולם מעוצב בסגנון קלאסי-מורדני, תוך שילוב של קווים נקיים עם אלמנטים פלורליים בתקרה מעוצבת יפה במיוחד. בצבעים נקיים של לבן ומעט אפור, ונעימות הניכרת מכל פינה להקניית הרגשה נוחה ונעימה לשהייה וחגיגה.

מנות מאי ספייס אולם אירועים ביבנה
מאי ספייס אולם אירועים ביבנה
מאי ספייס אולם אירועים ביבנה

"עד שמצאתי את שאהבה נפשי אחזתיו ולא ארפנו"

שיר השירים פרק ג’, פס’ ד’

תפריט